خانه / معرفی دانشگاه ها / پیام نور / آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور هرمزگان مرکز میناب

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور هرمزگان مرکز میناب

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور مرکز میناب

اطلاعات درباره آدرس و تلفن دانشگاه های پیام نور

مختصر توضیحات در مورد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه‌های ایران است که در مهرماه سال ۱۳۶۷ تأسیس شد. براساس اعلام و رتبه‌بندی جدید پایگاه استنادی علوم جهان اسلام که اواخر سال ۱۳۹۳ اعلام شد دانشگاه پیام نور جزو ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور قرار گرفته است. ضمناً بر اساس رتبه بندی اعلام شده در اواخر سال ۱۳۹۳ توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام دانشگاه پیام نور با کسب نمره ۱۰۰ شاخص آموزشی، رتبه یک کیفیت آموزشی کشور را در کنار دانشگاه های شریف و علوم پزشکی تهران کسب کرد.
 
آدرس دانشگاه پیام نور مرکز میناب : هرمزگان ، میناب ، بلوار دانشگاه ، جنب دانشکده فنی حضرت آیت الله خامنه ای ، دانشگاه پیام نور مرکز میناب
 
تلفن دانشگاه پیام نور مرکز میناب : ۴۲۲۸۱۳۸۱-۰۷۶
 
برای ورود به آدرس سایت دانشگاه پیام نور مرکز میناب روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به سایت اصلی دانشگاه


 
در سایت اصلی دانشگاه می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید :

  • معرفی کامل دانشگاه
  • راه های ارتباطی
  • تصاویر دانشگاه
  • ثبت نام
  • اخبار های دانشگاه
  • پاسخ به سوالات

 
درباره تاریخچه دانشگاه پیام نور میناب
این دانشگاه در مهرماه سال ۱۳۷۸ پس از تلاشهای مستمر و پیگیریهای مجدانه هیئت مؤسس – خیرین و مسئولین شهرستان بعنوان نخستین مرکز دانشگاهی در شرق استان هرمزگان با پذیرش ۵۷ نفر دانشجو در رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی آغاز به فعالیت نمود .عملیات ساخت فاز ۱ ساختمان اداری آموزش مرکز در دو طبقه با زیر بنای ۲۴۰۰ متر مربع در سال ۸۰ آغاز و در سال ۸۴ به بهره برداری رسید .در فواصل سالهای مذکور نیز حصارکشی زمین ۵ هکتاری آن با همکاری شورای شهر و شورای بخش مرکزی میناب انجام شد. در سال ۱۳۸۶ ساختمان سردخانه نگهداری مواد غذای و همچنین محوطه سازی جلو فاز ۲ به انجام رسید در همان سال ( ۲۳/۱۱/۸۶) کلنگ اجرای فاز ۲ ساختمان اداری آموزشی به زمین زده شد که هم اکنون مراحل پایانی آن در حال ساخت می باشد که انتظار می رود ساختمان مذکور در مهرماه سال جاری به بهره برداری برسد. همچنین کلنگ ساختمان فضای فرهنگی مرکز در اواخر سال ۸۹ با تعیین برنده مناقصه از طرف سازمان مرکزی در محل مرکز به زمین زده شده که هم اکنون مراحل پایانی آن در حال ساخت می باشد که انتظار می رود ساختمان مذکور بزودی به بهره برداری برسد .

جمعیت نیروی انسانی مشغول به فعالیت در سال راه اندازی (۱۳۷۸) دو نفر بوده که هم اکنون نیروهای شاغل آن تعداد ۲۳ نفر ( شامل ۱۸ نفر کارمند اداری و پنج نفر عضو هیأت علمی) می باشد . در خصوص وضعیت مالی دانشگاه خوشبختانه روند سیر صعودی اعتبارات ( افزایش ۲۵% ) در هر سال قابل مشاهده بوده که ما حصل آن توسعه فضای آزمایشگاهی ، خرید تجهیزات و لوازم اداری انجام امور تحقیقاتی و …… می باشد.

دانشگاه پیام نور میناب که در سال ۷۸ تنها با پذیرش ۵۷ نفر فعالیت خود را آغاز نموده بود هم اکنون جمعیت بالغ بر ۱۵۰۰ نفر در ۲۲ رشته مقطع کارشناسی پیوسته در چهار دانشکده علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی و مهندسی کشاورزی به فعالیت خود ادامه می دهد.

تعداد فارغ التحصیلان تاکنون بالغ بر ۲۰۰۰ نفر می باشد که تعدادی از آنها جذب مقاطع بالاتر گردیده اند.

مطلب پیشنهادی

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد)

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد) مختصر توضیحات در مورد دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *