خانه / لینک نما / معرفی سایت کلوب دات کام cloob.com

معرفی سایت کلوب دات کام cloob.com

درباره سایت کلوب دات کام

معرفی سایت کلوب دات کام

در دنیای امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظریات، دانش و اطلاعات از جمله نیازهای انکار ناپذیر انسانها می باشد.
توسعه و فراگیری روزافزون اینترنت به واسطه همین نیاز شکل گرفته است بطوریکه جوامع بشری بدون دسترسی به فضای اینترنت عملا با مشکلات عدیده ارتباطی و اطلاعاتی مواجه خواهند بود.
سایت اینترنتی کلوب دات کام در تاریخ یکم دی ماه ۱۳۸۳ برپایه نیازهای امروزی کاربران اینترنتی ایرانی راه اندازی شد. تا به عنوان سایتی برای ارتباط ایرانیان و فارسی زبانان جهان بتواند بستری جهت تبادل اطلاعات ، نیازها ، کالا و خدمات ، آشنا شدن با همکاران ، دوستان قدیمی و … بوجود آورد.
از دیگر اهداف سایت معرفی امکانات و قابلیت های موجود و انطباق آنها با مشکلات و نیازهای مطرح ایرانیان می باشد تا از این رهگذر با اقل هزینه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و موجبات افزایش بهره وری و کارایی را در سطح اجتماع فراهم نماید.
امید است این سایت بتواند تا ضمن اعتلای افکار و فرهنگ عمومی ، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه ایرانی در سراسر دنیا گردد.

جامعه ایرانی، شبکه اجتماعی ایرانی

حتما کلوب (Cloob.com) را می شناسید. شبکه اجتماعی ایرانی ای که سال هاست فعال بوده و به حرکتی که آغاز کرده ادامه می دهد تا دوستی هایی که سابقه اش اکنون به بیش از یک دهه میرسد، همچنان پایدار بماند. می دانیم که بهترین بودن دشوار است و واقفیم که انتظارات شما از کلوب به عنوان اولین محصول ما و یک شبکه اجتماعی ایرانی با بیش از ۳ میلیون کاربر، همیشه و به درستی بالا بوده و هست.
پس بدون توقف به حرکتی که ۱۰ سال پیش در کلوب آغاز کردیم ادامه می‌دهیم و می‌کوشیم تا بهترین‌ها را برای کاربران‌مان در این شبکه اجتماعی فراهم کنیم.

ویژگی‌های سایت کلوب دات کام

برخی از امکانات برتر سایت کلوب دات کام

امکان ساخت صفحات شخصی در سایت کلوب دات کام

ایجاد رسانه شخصی، ویژه‌ی تمام افراد مشتاق به شبکه‌های اجتماعی است. کسانی که به دنبال بستری امن و مطمئن برای به اشتراک گذاری محتواهای متنی و تصویری هستند. صفحات شخصی در کلوب همچنین امکان ایجاد شبکه‌های دوستی را به کاربران می دهد.

صفحات رسمی در کلوب

ایجاد رسانه رسمی، ویژه‌ی سازمان‌ها و ادارات، شخصیت‌های مطرح سیاسی، ورزشی، فرهنگی و شرکت‌های سرشناس و محبوب کشور است. ایجاد رسانه رسمی، فعالیت شما را رسمی کرده و علاوه بر جذب مخاطبان علاقه‌مند، از ایجاد صفحات غیرواقعی منتسب به شما و انتشار مطالب غیرموثق جلوگیری می‌کند.

 

سایت  کلوب دات کام دارای   ۲,۵۰۰,۰۰۰    ساعت بازدید در ماه و دارای بیش از   ۳,۰۰۰,۰۰۰  کاربر ثبت شده می باشد.

 

قوانین کلوب دات کام

توافق نامه
متن این توافقنامه متعلق به کلوب دات کام و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زیر کلوب دات کام به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.
قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت کلوب دات کام می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است.
کلوب دات کام میتواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل مشاهده است. در هر زمانیکه با این قرارداد مخالف بودید میتوانید عضویت خود را از سایت حذف کنید.
این توافق نامه در تمام صفحات سایت(انتهای هر صفحه) با عنوان ” قوانین سایت “موجود و قابل مشاهده است.

الف – شرایط عضویت

سرویس کلوب دات کام برای اشخاص بالای ۱۸ سال میباشد و با عضویت در این سایت شما تایید مینمائید که بالای ۱۸ سال هستید.

ثبت نام در سایت کلوب دات کام مستلزم درج اطلاعات واقعی نیست ولی جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی ،تیم مدیریت سایت و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایر کاربران ممنوع است.

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ،از کلمات مناسب جهت نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربرحذف و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد .

ب – اطلاعات خصوصی

اعضاء نباید اطلاعاتی را که فکر میکنند حساس هستند برروی اینترنت قرار دهند. کلوب دات کام مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد.

آدرسهای ایمیل شما برای عموم قابل مشاهده نیست و فقط توسط اشخاصی که شما آنها را به عنوان دوستتان به لیست اضافه کرده اید در دسترس خواهد بود. ما ایمیل شما را به هیچ شخص یا گروه یا شرکت دیگری فاش نمیکنیم.

اطلاعات اعضاء بغیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سایت قابل دیدن میباشد ، محرمانه نگهداری میشود.

تحت هیچ شرایطی سایت کلوب دات کام مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکاء اعضاء به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نمی پذیرد. همچنین کلوب دات کام مسئولیتی در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روی این سایت ندارد.

مسوولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد و سایت کلوب دات کام تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتیکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده اید با استفاده از لینک ‘فراموشی کلمه رمز’ میتوانید آنرا دریافت کنید. مسئولین سایت به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

ج – شرایط استفاده

اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر ، مطالب نفرت آمیز، پورنو ، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی این سایت نیستند.

کلوب دات کام خود را مجاز به کنترل مطالبی که بر روی سایت قرار داده شوند می داند ولی خود را ملزم به این مسئله نمی داند. مسئولیت کلیه مطالب قرارداده شده روی سایت به عهده قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را برروی این سایت قراردهند.مسولیت کنترل محتوا در کلوب ها و رسانه های کلوب دات کام بر عهده مدیر مربوطه بوده و در صورت تخطی یا سهل انگاری برخورد مقتضی با مدیر مربوطه خواهد شد.

کلوب دات کام گاها برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ( دریافت پیام در صندوق پیام ، درخواست اضافه شدن به لیست دوستان و … ) به شما ایمیل هایی را ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه ایمیل ها اعلام میدارید.

سایت کلوب دات کام میتواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولی یا ویژه ،حذف یا تحریم کند. کلوب دات کام خود را موظف به توضیح علت این موارد نمیداند.

کلوب دات کام سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می کند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت ،خالی از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم.

برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران ،سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی ، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره ندارد.

هر کاربر تنها مجاز به انتخاب یک حساب کاربری بوده و ایجاد بیشتر از یک حساب کاربری در صورتی که بمنظور فروش یا به جهت تهیه آمار غیر واقعی برای عضوگیری در کلوب ها ،لایک، بازنشر،یا عملکردهای دیگر سایت صورت پذیرفته باشد، مسدود شدن دائمی را به همراه خواهد داشت.

فعالیت های تبلیغاتی با کاربری جعلی و اسپم و یا استفاده از نرم افزار به منظور افزایش تعداد اعضا کلوب ها و دست کاری آمار در سایت کلوب مجاز نیست و مدیریت سایت می تواند در خصوص توقف و یا ادامه فعالیت کاربران و یا کلوب های خاطی تصمیم لازم را اتخاذ نماید.

د- حقوق مالکیت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان دیگری بغیر از این سایت نیست .

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت کلوب دات کام متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.

سایت مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروی کلوبها و پروفایل ها که قانونا متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد استفاده نماید ( مثلا آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).

مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

استفاده از سایت کلوب دات کام برای مقاصد تجاری یا تبلیغات ، بازاریابی و مانند آن ممنوع است. برای تبلیغ روی این سایت میتوانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید.

هـ – شرایط فعالیت در کلوب دات کام

پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی در سایت ممنوع می باشد.

کلوب دات کام سایتی اجتماعی،علمی، فرهنگی و هنری است.لذا بحثهای سیاسی جنجال برانگیز در آن مجاز نمی باشد.

بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع است.

قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک؛ رعب انگیز؛ دل‌خراش؛ غیر اخلاقی؛ پوشش کم و نامناسب؛ مستهجن؛ و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.

درج مطالب مستهجن و مبتذل،افترا آمیز ،موهن و غیر اخلاقی ، بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.

بیان جوکهایی که منجر به اهانت به هموطنان شود و یا جوکهای زشت و خلاف شئونات اخلاقی مجاز نمی باشد.

درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.

از تهدید، اذیت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق دیگران جداً خودداری نمائید.

استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها وکلوب ها اکیدا ممنوع می باشد .

کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در کلوب دات کام از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می توانید از طریق لینکهایی که به همین منظور در بخشهای مختلف سایت قرارداده شده است، اقدام نمایید.

با کاربرانی که به شرایط فوق بی توجهی نمایند ،حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.

اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

::.. برای عضویت در سایت کلوب بروی لینک زیر کلیک کنید ..::

عضویت در کلوب

***

::.. برای ورود به سایت کلوب بروی لینک زیر کلیک کنید ..::

ورود به کلوب

مطلب پیشنهادی

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

بر اساس مصوبه شورای هماهنگی سران سه قوه، وجوه حاصل از افزایش قیمت بنزین به …

۷ دیدگاه

  1. آقا ی هفتس میخام بیام کلوپ نمیشه چرا

  2. خاهش میکنم کمک کنید بیام

  3. سلام،من حدود هفت هشت ماهه عضو کلوب هستم به تازگی مشکلی پیش اومده که افراد انلاینو نشون نمیده حتی ماله خودمو گذاشتم در دسترس ولی اون نقطه سبزو نشون نمیده اطفا کمک کنید

  4. خوب بود ولی دیگه دوران کلوب به سر رسیده

  5. باسلام
    مشکلی داشتم یکی دوماه به کلوپ سر نزدم الان چندروزه هرچی تلاش میکنم گوگل و مرور اگر اصلا صفحه ی اصلا کلوپ شبکه اجتماعی را نمایش نمیدهد که وارد شوم .لظفا کمک کنید چون مطلبی درمتن کلوپ دارم که مورد نیاز شدیدم هستند///بسیار بسیار سپاسگزارم کمکم کنید وارد بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *