خانه / لینک نما / معرفی سایت کلوب دات کام cloob.com

معرفی سایت کلوب دات کام cloob.com

درباره سایت کلوب دات کام

معرفی سایت کلوب دات کام

در دنياي امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظريات، دانش و اطلاعات از جمله نيازهاي انکار ناپذير انسانها مي باشد.
توسعه و فراگيري روزافزون اينترنت به واسطه همين نياز شکل گرفته است بطوريکه جوامع بشري بدون دسترسي به فضاي اينترنت عملا با مشکلات عديده ارتباطي و اطلاعاتي مواجه خواهند بود.
سايت اينترنتي کلوب دات کام در تاريخ يکم دي ماه 1383 برپايه نيازهاي امروزي کاربران اينترنتي ايراني راه اندازي شد. تا به عنوان سايتي براي ارتباط ايرانيان و فارسي زبانان جهان بتواند بستري جهت تبادل اطلاعات ، نيازها ، کالا و خدمات ، آشنا شدن با همکاران ، دوستان قديمي و … بوجود آورد.
از ديگر اهداف سايت معرفي امکانات و قابليت هاي موجود و انطباق آنها با مشکلات و نيازهاي مطرح ايرانيان مي باشد تا از اين رهگذر با اقل هزينه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستي در اختيار متقاضيان قرار گرفته و موجبات افزايش بهره وري و کارايي را در سطح اجتماع فراهم نمايد.
اميد است اين سايت بتواند تا ضمن اعتلاي افکار و فرهنگ عمومي ، زمينه ساز رشد و ترقي جامعه ايراني در سراسر دنيا گردد.

جامعه ایرانی، شبکه اجتماعی ایرانی

حتما کلوب (Cloob.com) را می شناسید. شبکه اجتماعی ایرانی ای که سال هاست فعال بوده و به حرکتی که آغاز کرده ادامه می دهد تا دوستی هایی که سابقه اش اکنون به بیش از یک دهه میرسد، همچنان پایدار بماند. می دانیم که بهترین بودن دشوار است و واقفیم که انتظارات شما از کلوب به عنوان اولین محصول ما و یک شبکه اجتماعی ایرانی با بیش از ۳ میلیون کاربر، همیشه و به درستی بالا بوده و هست.
پس بدون توقف به حرکتی که ۱۰ سال پیش در کلوب آغاز کردیم ادامه می‌دهیم و می‌کوشیم تا بهترین‌ها را برای کاربران‌مان در این شبکه اجتماعی فراهم کنیم.

ویژگی‌های سایت کلوب دات کام

برخی از امکانات برتر سایت کلوب دات کام

امکان ساخت صفحات شخصی در سایت کلوب دات کام

ایجاد رسانه شخصی، ویژه‌ی تمام افراد مشتاق به شبکه‌های اجتماعی است. کسانی که به دنبال بستری امن و مطمئن برای به اشتراک گذاری محتواهای متنی و تصویری هستند. صفحات شخصی در کلوب همچنین امکان ایجاد شبکه‌های دوستی را به کاربران می دهد.

صفحات رسمی در کلوب

ایجاد رسانه رسمی، ویژه‌ی سازمان‌ها و ادارات، شخصیت‌های مطرح سیاسی، ورزشی، فرهنگی و شرکت‌های سرشناس و محبوب کشور است. ایجاد رسانه رسمی، فعالیت شما را رسمی کرده و علاوه بر جذب مخاطبان علاقه‌مند، از ایجاد صفحات غیرواقعی منتسب به شما و انتشار مطالب غیرموثق جلوگیری می‌کند.

 

سایت  کلوب دات کام دارای   2,500,000    ساعت بازدید در ماه و دارای بیش از   3,000,000  کاربر ثبت شده می باشد.

 

قوانین کلوب دات کام

توافق نامه
متن اين توافقنامه متعلق به کلوب دات کام و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير کلوب دات کام به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.
قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت کلوب دات کام می باشد . عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است.
کلوب دات کام ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه بر روي سايت قابل مشاهده است. در هر زمانيکه با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خود را از سايت حذف کنيد.
این توافق نامه در تمام صفحات سایت(انتهای هر صفحه) با عنوان ” قوانین سایت “موجود و قابل مشاهده است.

الف – شرایط عضويت

سرويس کلوب دات کام براي اشخاص بالاي 18 سال ميباشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد.

ثبت نام در سایت کلوب دات کام مستلزم درج اطلاعات واقعی نیست ولی جعل هویت اشخاص حقیقی یا حقوقی ،تیم مدیریت سایت و سوء استفاده از آن در جهت فریب سایر کاربران ممنوع است.

تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ،از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب بدون اخطار قبلی اشتراک کاربرحذف و دسترسي وي به سايت قطع خواهد شد .

ب – اطلاعات خصوصی

اعضاء نبايد اطلاعاتي را که فکر ميکنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. کلوب دات کام مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد.

آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست و فقط توسط اشخاصي که شما آنها را به عنوان دوستتان به ليست اضافه کرده ايد در دسترس خواهد بود. ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم.

اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.

تحت هیچ شرایطی سایت کلوب دات کام مسئولیت خسارت های وارده در اثر اعتماد و اتکاء اعضاء به دیگر کاربران و فاش شدن اطلاعات توسط خود عضو را نمی پذیرد. همچنين کلوب دات کام مسئوليتي در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روي اين سايت ندارد.

مسوولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر می باشد و سایت کلوب دات کام تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آنها درخواست نخواهد کرد. در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک ‘فراموشي کلمه رمز’ ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.

ج – شرايط استفاده

اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند.

کلوب دات کام خود را مجاز به کنترل مطالبي که بر روي سايت قرار داده شوند مي داند ولي خود را ملزم به اين مسئله نمي داند. مسئوليت کليه مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.مسولیت کنترل محتوا در کلوب ها و رسانه های کلوب دات کام بر عهده مدیر مربوطه بوده و در صورت تخطی یا سهل انگاری برخورد مقتضی با مدیر مربوطه خواهد شد.

کلوب دات کام گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( دريافت پيام در صندوق پيام ، درخواست اضافه شدن به ليست دوستان و … ) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.

سايت کلوب دات کام ميتواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولي يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. کلوب دات کام خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.

کلوب دات کام سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه مي کند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت ،خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.

برای پاسخگویی به مشکلات و درخواست های کاربران ،سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره ندارد.

هر کاربر تنها مجاز به انتخاب يک حساب کاربري بوده و ايجاد بيشتر از يک حساب کاربري در صورتي که بمنظور فروش یا به جهت تهيه آمار غير واقعي براي عضوگیری در کلوب ها ،لايک، بازنشر،يا عملکردهاي ديگر سایت صورت پذيرفته باشد، مسدود شدن دائمي را به همراه خواهد داشت.

فعالیت های تبلیغاتی با کاربری جعلی و اسپم و یا استفاده از نرم افزار به منظور افزایش تعداد اعضا کلوب ها و دست کاری آمار در سایت کلوب مجاز نیست و مدیریت سایت می تواند در خصوص توقف و یا ادامه فعالیت کاربران و یا کلوب های خاطی تصمیم لازم را اتخاذ نماید.

د- حقوق مالکيت معنوی

استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست .

کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت کلوب دات کام متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت است.

سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي کلوبها و پروفایل ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد ( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد).

مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

استفاده از سايت کلوب دات کام براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي اين سايت ميتوانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.

هـ – شرایط فعالیت در کلوب دات کام

پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني در سایت ممنوع مي باشد.

کلوب دات کام سايتی اجتماعي،علمي، فرهنگي و هنري است.لذا بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نمي باشد.

بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع است.

قرار دادن تصاویر و طرح و کاریکاتورهای ترسناک؛ رعب انگیز؛ دل‌خراش؛ غیر اخلاقی؛ پوشش کم و نامناسب؛ مستهجن؛ و تصاویر موهن سیاسی و مذهبی در هیچ یک از قسمت های سایت مجاز نیست.

درج مطالب مستهجن و مبتذل،افترا آميز ،موهن و غیر اخلاقی ، بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.

بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نمي باشد.

درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.

از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.

استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها وکلوب ها اکیدا ممنوع می باشد .

کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در کلوب دات کام از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.

در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است، اقدام نماييد.

با کاربراني که به شرایط فوق بي توجهي نمايند ،حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.

اطلاعیه هایی که توسط تیم مدیریت بصورت موردی به اطلاع کاربران می رسد در حکم مقررات فعالیت در سایت بوده و رعایت مفاد آن الزامی است.

::.. برای عضویت در سایت کلوب بروی لینک زیر کلیک کنید ..::

عضویت در کلوب

***

::.. برای ورود به سایت کلوب بروی لینک زیر کلیک کنید ..::

ورود به کلوب

مطلب پیشنهادی

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

بر اساس مصوبه شورای هماهنگی سران سه قوه، وجوه حاصل از افزایش قیمت بنزین به …

۷ دیدگاه

  1. آقا ی هفتس میخام بیام کلوپ نمیشه چرا

  2. خاهش میکنم کمک کنید بیام

  3. سلام،من حدود هفت هشت ماهه عضو کلوب هستم به تازگی مشکلی پیش اومده که افراد انلاینو نشون نمیده حتی ماله خودمو گذاشتم در دسترس ولی اون نقطه سبزو نشون نمیده اطفا کمک کنید

  4. خوب بود ولی دیگه دوران کلوب به سر رسیده

  5. باسلام
    مشکلی داشتم یکی دوماه به کلوپ سر نزدم الان چندروزه هرچی تلاش میکنم گوگل و مرور اگر اصلا صفحه ی اصلا کلوپ شبکه اجتماعی را نمایش نمیدهد که وارد شوم .لظفا کمک کنید چون مطلبی درمتن کلوپ دارم که مورد نیاز شدیدم هستند///بسیار بسیار سپاسگزارم کمکم کنید وارد بشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *