نیازمندی های روزنامه همشهری

سایت نیازمندی های روزنامه همشهری

آگهی همشهری
شرکت پیام همشهری جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات مردم در بخش نیازمندیهای شهری در اتدای سال ۱۳۷۳ تاسیس و با انتشار راهنمای همشهری فعالیت رسانه ای خود را رسما آغاز کرد. هدف و ماموریت پیام همشهری برقراری ارتباط بی واسطه میان خریداران و فروشندگان کالا و خدمات تمامی ایرانیان است. چشم انداز پیام، کسب نقش تعیین کننده در اقتصاد شهری بوده و برای تححقق ماموریت و چشم انداز خود سه هدف را سرلوحه قرار داده است :

۱- ایجاد رقابت سالم میان عوامل کسب و کار و نیز برقراری ارتباط میان بازار تولید و مصرف.

۲- افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان خدمات شرکت و ایجاد مشتریان وفادار بواسطه توسعه کمی وکیفی خدمات سازمان.

۳- ارتقا سطح فرهنگ مبادلات کالا و خدمات.

برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون مردم، پیام همشهری تاکنون علاوه بر انتشار راهنمای همشهری تهران، اقدام به انتشار راهنمای کشوری که در تاریخ مطبوعات کشور بی نظیر است و نیز رسانه جمعه بازار کرده، ضمن آنکه برای رسانه های متنوع همشهری محله اقدام به پذیرش آگهی می نماید.
راهنمای همشهری نیازمندیهای صبح تهران هم اکنون با روزانه بیش از ۲۵ هزار آگهی و برخورداری از جامع ترین فهرست موضوعات بزرگترین نقش را در نظام مبادله کالا و خدمات درتهران به عهده دارد.
ساماندهی این حجم از خدمت رسانی از طریق بیش از ۱۴۰ دفتر قبول آگهی در تهران و شهرستانها صورت می گیرد.
یکی از بی نظیرترین اقدامات، اختصاص شماره تلفن ۱۸۱۹ است که سهل ترین راه ارتباط مردم برای تماس با دفاتر می باشد.
در حال حاضر سفارش آگهی به صورت شبانه روزی و همچنین از طریق موبایل نیز صورت می گیرد که ازاین طریق شهروندان در هر نقطه تهران پس از تماس با ۱۸۱۹ به صورت خودکار به نزدیک ترین دفتر قبول آگهی هدایت می شوند.
سایت راهنمای همشهری نیز روزانه با نمایش هزاران اگهی چاپ شده در اهنما و نقش ویژه ای را در اطلاع رسانی الکترونیکی نیازمندیها به عهده گرفته است.

مشاهده سایت نیازمندی های همشهریدیگر سایت های ثبت آگهی

صفحه خانگیدوستان عزیری که بیشتر با اینترنت سرو کار دارند کافی نت داران و کاربران اینترنت، سایت لینک نما (http://linknama.ir) طراحی شده برای دسترسی سریع به لینک سایت های کاربردی که در طی روز چندین و چند بار مورد نیاز هستند، در این سایت برای سهولت در دسترسی سریعتر و بازدهی بالاتر صفحه خانگی مرورگرها قرار گرفته که به طبع سرعت ما رو زیاد می کنه و از اتلاف وقت و تایپ های مکرر اعصاب خورد کن ما رو بی نیاز می کنه فقط کافیه این صفحه رو به عنوان صفحه خانگی مرورگرهاتون قرار بدید و خلاص…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.