خانه / معرفی سایتها / ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.ir

بر اساس مصوبه شورای هماهنگی سران سه قوه، وجوه حاصل از افزایش قیمت بنزین به خانوارهای مشمول طرح بسته حمایتی، واریز میشود. متقاضیان دریافت بسته معیشتی می بایست برای ثبت نام وارد سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی| hemayat.mcls.gov.ir شده و مراحل اعلام نیاز خود به یارانه معیشتی را تکمیل نمایند.

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.irسامانه حمایت بررسی مجدد بسته معیشتی | hemayat.mcls.gov.ir

پس از وارد کردن شماره ملی سرپرست و کد رهگیری ارسال شده برای شما  و همچنین کد امنیتی با زدن دکمه ورود وارد صفحه زیر می شوید. ادامه را کلیک کنید.

ورود به سامانه حمایت بررسی مجدد بسته حمایتی | hemayat.mcls.gov.irدر صفحه بعد رضایتنامه دسترسی به اطلاعات مالی و بانکی را با زدن تیک “با دقت مطالعه نمودم و با محتویات آن موافقم ” و سپس دوباره ادامه را لمس یا کلیک کنید.

مطابق تصویر زیرسامانه حمایت بررسی مجدد بسته معیشتی | hemayat.mcls.gov.irدر صفحه بعد که مطابق با تصویر زیر است با قبول تمامی شرایط و کلیک یا لمس ادامه به مرحله ثبت مشخصات وارد می شویدسامانه حمایت بررسی مجدد بسته معیشتی | hemayat.mcls.gov.ir در صفحه ثبت مشخصات با وارد کردن آدرس دقیق کد پستی و همچنین تلفن ثابت بر روی ادامه کلیک کنید.سامانه حمایت بررسی مجدد بسته معیشتی | hemayat.mcls.gov.irدر انتها با ضدن ثبت اعتراض در صفحه بعد کار ثبت اعتراض به عدم واریز یارانه معیشتی به اتمام میرسد و پیغامی به منزله ثبت اعتراض شما انجام شد و برای پیگیری باید ۳۰ روز بعد به سایت مراجعه کنید به شما نمایش داده می شود.

نحوه اعتراض به یارانه معیشتی

برای بررسی مجدد بسته حمایتی جدید و ثبت نام یارانه بنزین،  همچنین ثبت درخواست بررسی مجدد بسته حمایتی و پیگیری یارانه معیشتی از طریق لینک زیر وارد سامانه حمایت شده و از طریق سایت حمایت hemayat.mcls.gov.ir مراحل اعلام نیاز به یارانه معیشتی را تکمیل کنید.

جهت بررسی مجدد بسته حمایتی کیک کنید

پس از ورود به سامانه اعتراض به بسته حمایتی بنزین یا سایت حمایت برای بررسی مجدد بسته معیشتی و واریز بسته حمایتی کد ملی سرپرست و کد رهگیری را وارد نموده و مراحل را تا آخر ادامه دهید.

راهنمای دریافت کد رهگیری برای ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی

جهت استعلام بسته حمایتی برای ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی جهت واریز یارانه بنزین چنانچه هنوز موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید باید با یک شماره همراه که حتما به نام سرپرست خانوار شما باشد کد دستوری بسته حمایتی #۶۳۶۹* را شماره گیری نموده و بعد از وارد کردن شماره ملی سرپرست و تایید نهایی، کد رهگیری ظرف ۲۴ ساعت برای شما ارسال می شود.

برای دیدن لینک مهمترین , برترین و بهترین سایتهای مورد نیاز ایران و جهان روی دکمه زیر کلیک کنید

لینک نما | لینک سایتهای برتر ایران و جهان

ضمنا شما کاربران عزیز می توانید با قرار دادن سایت لینک نما به عنوان صفحه خانگی (Home Page) بر روی مرورگر سیستم خود دسترسی مستقیم به سایتها و سامانه های مهم پربازدید و کاربردی به صورت لینک مستقیم و آدرس صحیح داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

سایت سامانه ثبت نام افزایش یارانه کم درآمدها samanehrefah.ir

آدرس سایت و سامانه رفاه ثبت نام خانواده ها و اقشار کم درآمد  برای دریافت …

۳۳ دیدگاه

 1. سلام من بازنشته تامین اجتمائی هستم حوقم در ماه به دو میلیون تومان نمیرسد اجبارا برای کفاف زندگی در انجمن صنفی حمل ونقل کالا در هفته دو روز بعنوان مشاور کار میکنم انجمن حساب خود را (ورود وخروج مالی انجمن صنفی ) را در حساب بانکی من انجام میدهد که هیج منفعتی برای من ندارد مجبور به قبول این کار شدم آن شدم وگرنه اخراج میکنند تراکنش بانکی حساب من اگر بالا باشد تکلیف چیست . من خود را نیاز به این یارانه میدانم من با پولی که از انجمن صنفی میگیرم روی هم با حقوق بازنشستگی به سه میلیون تومان نمیرسد خواهشمند است رسیدگی نمائید .

 2. سایت کمک معیشتی دولت http://www.Hemayat.mcls.gov.ir چرا باز نمیشه و نمیشه ثبت نام کرد؟ لطفا راهنمایی کنید

 3. منکه میگم همه اینها دروغه . اخه چطور من که بازنشسته کارگرم و ماهانه ۴۰۰هزارتومان حقوق بهم میدند . وحتی خونه ندارم ۱۱سال پیش در مسکن مهر سلری ثبت نام کردم و طلای و خیلی از وسایلی که داشتم فروختم و جمفا ۱۰میلیون اوزنده پرداخت کردم که هنوز بعد ۱۱سال جشم براهم و فعلا بیکارم . میگم دروغه برای اینه در دفعه قبل هم کمکی بهم تعلق ندادند . الان که کد بهم دادند وارد سایت شدم همه مراحل رفتم ولی گزینه ثبت اعتراض انجام نمیگیره و ثبت نمیشه بنظرم اشکال داره یکساعته کلانجار میرم نمیشه . کاشکی بشه بعد بررسی بانک و غیره به مردم اعلام بشه که حداقل دولت خجالت بکشه و بفهمه که تمام کارهاشون همینه . بی انضافی ودبی عدالتی یکی ازرکن های مهم جمهوری اسلامیه . خدادلعنت کنه اونهای که به ایروی مردم بازی میکنند که دست گدای را جلوشون دراز بشه . خداوند ازشون نگذره که بهداسم مستعضف انقلاب شده و به کام خودشون شیرین شده .یک خونه داشتم در دوره احمدی نژاد بهرخیابون بود فروختم که با پولش یک اپارتمان کوچک و هم سرمایه کارم مانند کاربا ماشین ودیا . . برام بشه . فروختم همان زمان های بود احمدی نژاد که خدا لعنتش کنه میگفت کاغذ تکه است . ضبحی بیدار شدیم دیدم پول فروش خونه ام بی ارزش شده و فقط پول رهن اجاره خونه ای شد که دارم داخلش زندگی میکنم . مول فروش خونه ام ارزشش انقدر شد که بدونم خونه ای را رهن کنم . منکهدقدرت ندارم ولی لز خدام میخوام در بدرشون کنه که زندگیم و نابود کردند

 4. باسلام مجیدمسکنی هستم باکدملی ۰۷۹۳۶۵۷۷۹۲که خودرامستحق بسته حمایتی میدانم زیراخانواده بنده سه نفره میباشد چون شغل بنده استادکارنمای ساختمان هستم وبیمه کارگران ساختمانی هستم ومستاجرم که ماهانه۸۰۰۰۰۰هزارتومان اجاره خانه میدهم وماهانه یک میلیون وصدهزارتومان قسط بانکی دارم ودرآمدماهیانه من نهایتا ماهانه چهارمیلیون تومان بیشترنمیباشدولی چون برای کارگران ساختمانی خودکه اغلب مهاجرین افغانی قاچاقی وبدون مجوز هستندبرای پرداخت حقوقشان حساب بانکی بنام خودم دربانکهای مختلف بازکرده ام وتراکنش وگردش مالی آنها اختصاصا برای آنهابوده وهیچ منفعتی برای بنده ندارد والان مبلغ بسته حمایتی رابرای بنده واریز نکرده اندحال تکلیف بنده چیست؟

 5. دریافت کد رهگیری مجدد چه کاری باید انجام بدم

 6. علیرضا بندگانی

  سلام .من کارمند دولت و جانباز۴۶درصد هستم و دوتا فرزند پسر دارم که هر دو بیکار هستند و من مخارجشان را میپردازم درمنزل کلنگی درپایین شهر اجاره ای زندگی میکنم و از بنیاد حقوق نمیگیرم و هیچ مزایایی بنیاد بمن نمیدهدچون کارمند رسمی دولتم و چون دوبار زخمی شده ام هزینه درمانم خیلی زیاده که بیمه تکمیلی اداره هیچکدام رو پرداخت نمیکنه و میگوید این داروها آزاد هست .یک اتومبیل مدل پایین دارم که ۲۰میلیون هم نمیخرند کل داریئم به دویست میلیون هم نمیرسه. با تن علیل و عوارض روحی و جسمی حاصل از مجروحیت و سن بالا فریادم به هیچ جا نمیرسه . حالا یارانه بنزین هم بمن تعلق نگرفته .لطفا رسیدگی فرمایید.

 7. بنده تنخواه دار یک شرکت خصوصی هستم که بطور هفتگی مبلغی به حساب بنده واریز میشود تا جهت هزینه شرکت استفاده کنم به همین علت تراکنش بنده زیاد میباشد در واقع من یک کارگر در این شرکت میباشم و حقوق آنچنانی هم نمی گیریم خانه هم ندارم اگر هم این کار را قبول نکنم اخراج میشوم

  • متاسفانه دولت معیار مناسبی برای سنجش انتخاب نکرده مشابه شما افراد زیادی هستن انشالله که در سنجش توان افراد معیارهاشون رو آپدیت کنن و امثال شما رو در نظر بگیرن

 8. سلام باجناق من ماشین ۴۰۰ میلیونی و خونه ی یک میلیاردی داره بهش تعلق گرفته ولی من که یه پراید ۸۵دارم و مستاجرم و گردش مالی یکسالم ۱۰میلیون هم نمیشه بهم تعلق نگرفته خدایا مصلحتت رو شکر

 9. سلام الان من دو روز کد دستوری رو زدم تا امروز کد رهگیری نفرستاده روش دیگه ای نداره ؟

 10. سلام
  بنده هرچی آدرسه سایتو میزنم..یه صفحه میاره میگه که اتصال شما خصوصی نیست..بازگشت به ایمنی هم میزنم هیچی نمیاره
  فیلرشکن هم استفاده نمیکنم

  • شما دی ان اس زیر بزن به سیستمت درست میشه
   ۸.۸.۴.۴
   ۴.۲.۲.۴
   البته میتونه از ساعت سیستم هم باشه اونم چک کن

 11. سلام اصلا کدامنیتی نمیده

 12. شما بابت جامانده های یارانه ثبت نام کردید که حالا ما رو گذاشتید آخر صف؟ یک ماه دیگه پول این دو ماه رو هم حساب می کنید؟ چرا از قبل برای این امور برنامه ریزی نشده که حالا همه چیز به هم بریزه؟
  هموطن گرامی؛ به علت عدم دریافت یارانه بسته معیشتی به شما تعلق نگرفته است.ظرف یک ماه آینده فرآیند ثبت نام مجدداطلاع رسانی خواهد شد.

 13. سید اسماعیل موسوی

  من به همراه دو فرزندم وهسرومادرم دریکی از روستاهای شهر زنجان سکونت دارم و درآمدم ماهی سه ونیم میلیون است نمیدونم با چه دلیل ومنطق به من یارانه ی بنزین تعلق نگرفته؟

 14. سلام بنده که بازنشسته ام و دو فرزند فارغ التحصیل بیکار دارم و در طول عمرم ماشین نداشته ام و در حسابم پاداش بازنشستگی ریخته شده چرا از گرفتن یارانه معیشتی محروم گشته ام رئیس جمهور فرمودند انتقادات خود را با متانت مطرح کنید ولی بشدت از این بی برنامگی ناراحتم

 15. نوریک ماطوسیان قلعه ماماکائی

  من در هیچ شرکت یا موسسه ای کار نمیکنم و بازنشسته هم نیستم و اطلا تا کنون بیمه ندارم و تنها دارای دو ماشین پراید که یکی مال سال ۸۰ است و مقداری خرابی دارد که استفاده نمیکنم و یک پراید مدل ۹۱ دارم وزیر ۵۰ملیون یک سپرده دارم که متعلق به من و برادرم است و ماهیانه حدود ۶۰۰ هزار تومان سود دریافت می کنم و وبا نداشتن کاری ثابت و نداشتن بیمه با سنی بالای ۶۰ سال چگونه جزو مرفعین قرار گرفتم که یارانه معیشتی به من تعلق نمی گیرد

 16. بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 17. طراحی سایت اهواز

  خسته نباشید مرسی به خاطر این مطالب فوق العاده

 18. برای مشاهده کدرهگیری وام کالاواردشدم ازسایت هم ممنونم

 19. اینجانب مدرس بازنشسته در سال ۱۳۹۳ بدلیل اشتغال بعداز بازنشستگی و داشتن درامد اضافی و توصیه مراجع محترم تقلید از گرفتن یاراته انصراف دادم ولی در حال حاضر بدلیل ممنوعیت اشتغال بازنشسته ها فقط حقوق بازنشستگی امرار معاش میکنم که کافی نیست لذا درخواست برقراری یارانه رادارم

 20. سلام می گن فرزند اوری ۱۰ تا بچه دارم ۲ تا شو با بدبختی فرستادم سر زندگی ۸ تا دیگه بچه دارم ۵ تا بیکار ۳ تا سرکار می رن اونم یه ماه حقوق چند ماه بیکار نه هزینه جهیزیه ازداوج خودشونو می تونن در بیارن نه خورد خوراک پوشاک،یه ماشین مدل پایین مگه خرج ۱۰ نفر می شه در اورد اگه ماهی ۱۲۳ میلیون که شما زدید داشتم،سن دختران مجردم بالایه ۳۵ سال نبود،سن پسرهای مجرد و عذبم بالای سی،چهل سال نبود.اگه ۱۲۳میلیون درآمد ماهانه خانواده ام بود کلا یارانه نمی گرفتم از کجا در اورید ۱۲۳ میلیون درآمد ماهانه، بگید خودمون بدونیم.
  طرف تمام بچه هاش ماشین یک میلیاردی داره خونه و ویلایه میلیاردی داره،یارانه گرفته هرهر هم به قطعی یارانه ما هم میخنده.خدا باعث و بانیشو لعنت کنه.آه وناله این مردم سرطان وبیماری ناعلاج بشه برای باعث وبانیش.انشالله ..سرمایه مملکت رو نفت وبنزین و… مملکت رو بریزید تو جیب اجنبی.مردم مملکت خودمون تو بدبختی وفقر عذاب بکشن.

 21. من بازنشسته فرهنگی هستم بالای ۸۰ سال سن دارای همسرو یک فرزند دختر می باشم خانواده ۳ نفری هستیم در صورتیکه اطلاعات ثبت شده در سامانه حمایت معیشتی به اشتباه پنج نفری می باشد. وهچنین عضویت صنفی ندارم خواهشمند است ضمن اصلاح آمارخانواده وهمچنین حقوق دریافتی مستمری بازنشستگی به منظور استحقاق حمایت معیشتی باز نگری گردد تا حقی ازاینجانب تضییع نشود .

 22. بیش از صد بار کد ملی شماره حساب رو نوشتم همش میگه اطلاعات نادرست هست وچندروزیه که رسما سرکارمون گذاشتن

 23. بیش از صد بار کد ملی شماره حساب رو نوشتم همش میگه اطلاعات نادرست هست وچندروزیه که رسما سرکارمون گذاشتن.طی این چندروز که اجناس چند برابر شده وجهت اعتراض به عدم واریز یارانهخواستم اعتراضمو ثبت کنم که تا الان موفق نشدم.دیگه دوسه تا عدد که میتونیم درست ثبت کنیم

 24. سيدداود حسینی

  رسیدگی به دهک بنده من درآمدم خیلی کم هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *