خانه / معرفی دانشگاه ها / پیام نور / آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد اسفراین

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد اسفراین

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور واحد اسفراین

اطلاعات درباره آدرس و تلفن دانشگاه های پیام نور

مختصر توضیحات در مورد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه‌های ایران است که در مهرماه سال ۱۳۶۷ تأسیس شد. براساس اعلام و رتبه‌بندی جدید پایگاه استنادی علوم جهان اسلام که اواخر سال ۱۳۹۳ اعلام شد دانشگاه پیام نور جزو ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور قرار گرفته است. ضمناً بر اساس رتبه بندی اعلام شده در اواخر سال ۱۳۹۳ توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام دانشگاه پیام نور با کسب نمره ۱۰۰ شاخص آموزشی، رتبه یک کیفیت آموزشی کشور را در کنار دانشگاه های شریف و علوم پزشکی تهران کسب کرد.

آدرس دانشگاه پیام نور واحد اسفراین : خراسان شمالی . اسفراین . ابتدای بلوار سربداران . جنب اداره برق . دانشگاه پیام نور اسفراین

تلفن دانشگاه پیام نور واحد اسفراین
۰۵۸۳۷۲۶۶۵۱۱ – ۱۴

برای ورود به آدرس سایت دانشگاه پیام نور واحد اسفراین روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به سایت اصلی دانشگاه

معرفی دانشگاه پیام نور واحد اسفراین

دانشگاه پیام نور اسفراین اولین مرکز آموزشی عالی در شهرستان اسفراین می باشد.این واحد دانشگاهی در سال ۱۳۷۵ با پذیرش ۳۵نفر دانشجو در رشته زبان و ادبیات فارسی فعالیت علمی خود را آغاز نمود و در سال ۱۳۷۶دو رشته علوم اجتماعی و مدیریت بازرگانی نیز به مجموعه رشته‌های این واحد دانشگاهی اضافه گردید.به تدریج و در سنوات بعدی رشته‌های مختلف دیگری نیز به رشته‌های این واحد دانشگاهی اضافه گشت به طوری که در حال حاضر مجموع رشته‌های این واحد دانشگاهی به ۲۹رشته(۲۱رشته فعال)رسیده‌ و جمعیت دانشجویی این دانشگاه هم اینک بالغ بر۲۲۰۰نفر است.کارکنان اداری این دانشگاه هم اینک ۲۰نفر و اعضای هیأت علمی نیز ۱۲نفر می‌باشند و دانشگاه از خدمات بیش از ۲۲۰نفر مدرس مدعو بهره می‌برند که می‌توان گفت همه این عزیزان به جد در ارتقاء کیفی دانشگاه مؤثر بوده‌ و زحماتشان قابل تقدیر است.

از جمله تشکل‌های دانشجویی دانشگاه می‌توان به بسیج دانشجویی خواهران و برادران، کانون قرآن و عترت، کانون دانشجویی هلال احمر و انجمن‌های علمی دانشجویی و سایر کانونهای فرهنگی اشاره نمود.

مساحت کل زمین‌های دانشگاه ۶۰۰۰۰متر مربع می‌باشد. دانشگاه دارای دو ساختمان اداری- آموزشی است.ساختمان شماره یک(قدیم)با ۱۳۴۰متر مربع زیر بنا در دو طبقه با کلاسهای آموزشی و اتاق‌های اداری کارکنان و ساختمان شماره دو(جدید)نیز که مجهز به کارگاه کامپیوتر، سالن کنفرانس(همایش)، آزمایشگاهها و کلاسهای آموزشی است دارای مساحتی قریب به ۲۲۹۴متر مربع می‌باشد.

ساختمان فرهنگی و نمازخانه به مساحت ۴۰۴متر مربع، استاد سرا به مساحت ۲۰۰متر مربع، تریای دانشجویی به مساحت ۱۳۲متر مربع، کتابخانه به مساحت ۸۰متر مربع، گلخانه به مساحت ۳۰۰متر مربع، ساختمانهای جانبی ۱۲۰متر مربع و سوله ورزشی جدید الاحداث به مساحت ۲۷۰۰متر مربع از جمله دیگر ساختمانها و امکانات این واحد دانشگاهی است.
در سایت اصلی دانشگاه می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید :

  • معرفی کامل دانشگاه
  • راه های ارتباطی
  • تصاویر دانشگاه
  • ثبت نام
  • اخبار های دانشگاه
  • پاسخ به سوالات
  • آموزش

 

مطلب پیشنهادی

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد)

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد) مختصر توضیحات در مورد دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *