ثبت سفارش آنلاین کتاب درسی مدارس ۹۵-۹۶

ثبت نام کتاب درسی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ ایران تکس بوک

sabt sefaresh ketab darsi irtextbook.com

برای ثبت سفارش آنلاین کتاب درسی  بر روی دکمه سفارس آنلاین کلیک کنید.

irtextiran.ir

مراحل ثبت سفارش

۱  ورود به بخش ثبت سفارش: با کلیک روی منوی “ثبت سفارش” مراحل سفارش و خرید کتاب های درسی را آغاز نمایید.

۲  بررسی صحت اطلاعات و تکمیل مشخصات: در این مرحله، مشخصات فردی و تحصیلی شما نمایش داده می شود؛ در صورت صحت اطلاعات نمایش داده شده، پس از وارد کردن شماره تلفن همراه (اجباری) و پست الکترونیک (اختیاری) و انتخاب مذهب و زبان خارجی، روی دکمه “مشخصاتم را تأیید می کنم” کلیک کنید.

۳  نمایش بسته آموزشی مناسب: سامانه به صورت هوشمند بسته آموزشی مناسب برای سال تحصیلی جدید شما را نمایش می دهد. پس از انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی بانک، روی دکمه “ثبت و ادامه” کلیک کنید.

۴  پرداخت: پس از ورود به درگاه بانک، شماره کارت، رمز دوم، کد اعتبارسنجی دوم (CVV2)، تاریخ انقضای کارت و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید.

۵  تأیید پرداخت: سامانه بانک، اطلاعات مبلغ واریزی و شماره پیگیری بانک را نمایش می دهد اطلاعات را بررسی کنید در صورت اطمینان از صحت اطلاعات، برای ادامه روی دکمه تکمیل فرآیند کلیک کنید تا بانک عملیات بانکی را انجام و اطلاعات آن را به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ارسال نماید.

۶  مشاهده صورتحساب: در این مرحله، صورتحساب سفارش نمایش داده می شود.

*** توجه: این پست فقط جهت اطلاع رسانی و دسترسی سریع به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی ایجاد شده است.

صفحه خانگیدوستان عزیری که بیشتر با اینترنت سرو کار دارند کافی نت داران و کاربران اینترنت، سایت لینک نما (http://linknama.ir) طراحی شده برای دسترسی سریع به لینک سایت های کاربردی که در طی روز چندین و چند بار مورد نیاز هستند، در این سایت برای سهولت در دسترسی سریعتر و بازدهی بالاتر صفحه خانگی مرورگرها قرار گرفته که به طبع سرعت ما رو زیاد می کنه و از اتلاف وقت و تایپ های مکرر اعصاب خورد کن ما رو بی نیاز می کنه فقط کافیه این صفحه رو به عنوان صفحه خانگی مرورگرهاتون قرار بدید و خلاص…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.