خانه / معرفی دانشگاه ها / پیام نور / آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم

اطلاعات درباره آدرس و تلفن دانشگاه های پیام نور

مختصر توضیحات در مورد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه‌های ایران است که در مهرماه سال ۱۳۶۷ تأسیس شد. براساس اعلام و رتبه‌بندی جدید پایگاه استنادی علوم جهان اسلام که اواخر سال ۱۳۹۳ اعلام شد دانشگاه پیام نور جزو ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور قرار گرفته است. ضمناً بر اساس رتبه بندی اعلام شده در اواخر سال ۱۳۹۳ توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام دانشگاه پیام نور با کسب نمره ۱۰۰ شاخص آموزشی، رتبه یک کیفیت آموزشی کشور را در کنار دانشگاه های شریف و علوم پزشکی تهران کسب کرد.
 
آدرس دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم : کیلومتر ۳۵ اتوبان تهران،ساوه – شهر جدید پرند – خیابان آسمان – کوچه باران شرقی – کد پستی: ۶۵۹۱۳-۳۷۶۱۱ –
 
تلفن دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم ۷۰۴-۷۰۳-۷۰۲-۵۶۷۹۰۷۰۱-۰۲۱ – دورنگار: ۵۶۷۹۰۴۳۰
 
برای ورود به آدرس سایت دانشگاه پیام نور واحد رباط کریم روی دکمه زیر کلیک کنید.

ورود به سایت اصلی دانشگاه

 

در سایت اصلی دانشگاه می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید :

  • معرفی کامل دانشگاه
  • راه های ارتباطی
  • تصاویر دانشگاه
  • ثبت نام
  • اخبار های دانشگاه
  • پاسخ به سوالات
  • آموزش

 
تاریخچه دانشگاه پیام نور مرکز پرند

مرکز پرند با دسترسی آسان و سریع در ۳۰کیلومتری اتوبان تهران-ساوه در غرب استان تهران در امتداد اتوبان ساوه در شهر جدید پرند واقع گردیده است. شهر جدید پرند با امکانات شهری بروز و با زیرساخت هاو پتانسیل های مناسب درتمامی عرصه ها و امکانات شهری یکی از شهر های مدرن ایران می باشد. شهر جدید پرند با خطوط ریلی سریع السیر به خطوط مترو تهران وصل گردیده و همچنین از پایانه های تاکسی و اتوبوس نیز بهرمند می باشد. این شهر رشد خود را مرهون دانشگاه ها و مراکز آموزشی موجود در آن می داند.یکی مراکز آموزشی موثر در این شهر دانشگاه پیام نور می باشد. مسئولین این شهر همواره از دانشگاه پیام نور حمایت همه جانبه نموده اند آدرس : شهر جدید پرند ، فاز ۲ ، خیابان آسمان ، چهار راه باران ، دانشگاه پیام نور مرکز پرند
کد پستی : ۶۵۹۱۳-۳۷۶۱۱
تلفن : ۵۶۷۹۰۷۰۰-۰۲۱
تلفن : ۵۶۷۹۰۷۰۱-۰۲۱
تلفن : ۵۶۷۹۰۷۰۲-۰۲۱
تلفن : ۵۶۷۹۰۷۰۳-۰۲۱
تلفکس : ۵۶۷۹۰۴۳۰-۰۲۱
دانشگاه پیام نور با وسعت ۷۵۰ متر مربع و یک ساختمان وسالن امفی تاتر و آزمایشگاه های و آتلیه های معماری و نقشه برداری و کارگاه های صنایع در بضاعت خود یکی از بهترین مراکز پیام نور استان تهران می باشد .
دانشگاه پیام نور با ۲۹ رشته فعال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد . از سال ۸۳ با هیات مدیره منتخب دانشگاه افتتاح گردید و رسما شروع به کار نمود .و امروزه با حدود ۴۵۰۰ دانشجو و ۶۵۰۰ فارغ التحصیل و با همکاری کارکنان و اعضاء علمی کاردان و مجرب پاسخ گوی شما عزیزان می باشد .

مطلب پیشنهادی

آدرس و تلفن دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد)

اطلاعات درباره دانشگاه پیام نور واحد مه ولات (فیض آباد) مختصر توضیحات در مورد دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *